Кошик
422 відгуків

У зв'язку з відсутністю електроенергії час вимушеної перерви у роботі збільшено до 30.11. Усі замовлення, оплачені до 20:00 24.11 обробляємо в першу чергу і намагатимемося відправити їх 25.11-26.11. Всі інші замовлення плануються до відправки 30.11 – якщо Вам не підходять ці терміни, будь ласка, НЕ ОФОРМЛЯЙТЕ ЗАМОВЛЕННЯ!

Turismo
+380 (66) 926-18-24

Глиттерные барвники

Глиттерные барвники - це барвники, що містять у своєму складі крім речовин додають колір, так само тверді блискучі і блискучі частинки.

Дуже важливо!

Тверді блискучі частинки сильно відображають/поглинають УФ випромінювання! Тому застосування глиттерных барвників для фарбування сольвентного смол вимагає особливої вправності! Якщо Ви додасте багато такого барвника або виріб буде великого розміру - є великий шанс, що затвердіння відбудеться тільки зверху вироби і смола залишиться рідкої всередині!

Рекомендуємо додавати мінімум цього барвника і виготовляти дрібні вироби, принаймні з УФ смол.

Природно, такої проблеми не буде при використанні цього барвника в двокомпонентних эпокисдных смолах - так як для їх затвердіння не потрібно УФ випромінювання (затвердіння відбувається за рахунок затверджувача (другого компонента))

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner