Портативна сонячна батарея панель ALLPOWERS AP-SP5V21W сонячний заряд на елементах SunPower
2 380 ₴
1 904 ₴
- В наявності
- Код: 0003-3
У продажу нова версія 2.0 (фактична потужність на 20% вища, ніж у першого покоління)!
Поліпшення:
1) Тепер у кожній стулці цільна панель (у першій версії кожна панель складалася з 2-х сегментів - різниця на фото №5)
2) У панелі встановлений новий, ефективніший контролер Solar Controller 2.0 (фото №6)
Результат покращень (останнє фото): На 20% виріс струм, що знімається з панелі. На випробуваннях сила струму становила 2,88А (5,2В, 15,00W) проти 2,4А у панелі попереднього покоління (2,4А, 12,4W)!
Висока ефективність:
Сонячна батарея AP-SP5V21W виготовлена з високоефективних сонячних елементів виробництва американської компанії sunpower, які мають ефективність до 23.5%, в той час як більшість панелей на ринку мають 15% або навіть менше.
Компактність:
У складеному стані займає мало місця та має невелику вагу.
Совмісна з будь-якими гаджетами, розрахованими на живлення від USB 5V. (iPad mini, tablet, iPhone, Samsung, Blackberry, bluetoth-гарнітура, цифрові продукти iPod і так далі)
Параметры:
-Пікова потужність сонячної панелі: 21 Вт
-Тип елемента: SunPower (легкий і високоефективний)
-Ефективність перетворення: 22%-23,5%
-Вихід: 5V2.1A.Max) x2. За фактом отримано 2,88А у новій версії панелі – дивіться останнє фото.
- У складному вигляді: 300x165x30м
- У розкладеному вигляді: 630x3x7м
-Вес: 430г.
Комплект поставки:
-1x Зарядний пристрій ALLPOWERS AP-SP5V21W
-2x Металічний карабін
-1x Кабель Micro USB
-1x Інструкція по експлуатації
-1х Коробка з логотипом ALLPOWERS
Поради щодо вибору і експлуатації:
1) НІКОЛИ не купуйте панелі з вбудованим акумулятором / повербанком! На початку така панель здається чудовим рішенням: кинув на заряд будь-коли і будь-де, а потім вже заряджаєш гаджети від вбудованого акумулятора. Але проблема в тому, що в більшості випадків, вбудовані акумулятори літій полімерний (Li-Po, Li-Pol, липошка, подушка). Справа в тому, що вони набагато легші Li-ion через тонкий фольгований корпус. Але, в той самий час, вони дуже чутливі до перегріву, до перезаряду, до механічних ушкоджень і ДУЖЕ пожежонебезпечні! На сонці, особливо влітку, на обід панелі нагріваються дуже сильно, тому вмонтований акумулятор довго не живе, втрачає ємкість, здується і може все закінчитися пожежою. Так само вбудований акумулятор легко пошкодити у похідних умовах, що може призвести до пожежі. Саме через ці проблеми ми перестали продавати панелі з вбудованим акумулятором. Найкращим рішенням цієї проблеми буде використання окремого повербанка, який при зарядці від панелі Ви будите клавість у тінь.
2) Сміливо використовуйте панель, навіть якщо струм, що видається панеллю (2,88А) перевищує струм, вказаний на зарядному пристрої телефону. Багатьох це лякає. Але з телефоном нічого не станеться, він візьме якраз стільки, скільки йому потрібно.
3) У літню сонячну погоду можна не заморочуватися з кутом панелі відносно сонця і не обов’язково витримувати 90 градусів до променів. Однак у серпанок, у похмуру погоду, при сонці, розташованому низько над горизонтом, найліпше контролювати кут нахилу панелі. Чим ближче воно буде до 90 градусів відносно розташування сонця, там більше ви отримаєте енергії.
4) У спекотну погоду, щоб отримати більше енергії, рекомендується встановлювати панель на обдуваному вітром місці. Ця порада пов’язана з тим, що ефективність сонячних панелей падає по мірі їх нагрівання. Тому встановлена на обдуваному вітром місці панель, видасть вам більше енергії, ніж панель, яка рожміщена в затишному та безвітряному місці.
5) При недостатній інсоляції (зима, початок весни, кінець осені, похмура погода тощо) рекомендується використовувати для зарядки сторонній короткий і товстий USB кабель. Шукайте в продажу короткий кабель з позначкою 3А а краще навіть 5А. При доброму сонці кабелю з комплекту в принципі достатньо.
6) Тримайте поверхню панелі в чистоті. Якщо вона сильно запилюється, то ліпше здути пил, бо якщо пил абразивний, то при сухому стиранні пилу він буде залишати мікро подряпини, які з часом знизять ефективність панелі.
Основні | |
---|---|
Виробник | Allpowers |
Країна виробник | Китай |
Напруга | 5 В |
- Ціна: 1 904 ₴