Кошик
422 відгуків

У зв'язку з відсутністю електроенергії час вимушеної перерви у роботі збільшено до 30.11. Усі замовлення, оплачені до 20:00 24.11 обробляємо в першу чергу і намагатимемося відправити їх 25.11-26.11. Всі інші замовлення плануються до відправки 30.11 – якщо Вам не підходять ці терміни, будь ласка, НЕ ОФОРМЛЯЙТЕ ЗАМОВЛЕННЯ!

Turismo
+380 (66) 926-18-24

Ультрафиолетовые фонари 365nm

Мы тщательно подходим к выбору ультрафиолетовых фонарей, поскольку прекрасно понимаем разницу между якобы «ультрафиолетовыми» фонарями с длиной волны 395mn и тем ультрафиолетом 365nm, который вызывает свечение (флуоресценцию) специальных красок / меток, наносящихся на деньги и прочие документы для защиты от подделки.

Все UV фонари в нашем магазине дают основной спектр ультрафиолетового излучения с длиной волны 365nm.

Для Вашего удобства мы распределили все фонари на две группы: Со стеклом Вуда и с прозрачным стеклом.

Навіщо потрібно скло Вуда?
Всі ультрафіолетові діоди, в тій чи іншій мірі, мають крім основного спектру 365nm, домішка випромінювання, видимого людським оком. Кількість видимого світла залежить від якості діода. У дешевих noname діодах його багато, в брендових діодах LG і Nichia його мало, але він все одно є. Цей видимий світ, трохи знижує контрастність світіння ультрафіолетових міток – як би засвічуючи загальний фон. Скло Вуда прибирає цей зайвий, видимий людським оком світло, роблячи світіння міток більш контрастним.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner